Етно-буси з Шунгіту й Аметисту трирядні/Sk — 0029

- В наявності
- Код: Sk - 0029
1 460 ₴
- +380 (63) 036-33-56
Опис
Етно-буси з Шунгіту й Аметисту трирядні
Камінь: Аметист, Шунгіт
Метал: медичний сплав.
Аметист
Аметист є символом миролюбства, щирості, чистосердя. Його треба носити, коли вас турбують тривоги та душевне хвилювання. Найкраще підійдуть для цього намиста або персня. Його внутрішня енергетика допомагає знайти душевний спокій і внутрішню гармонію, зберегти здоров'я. Якщо ви закохані, ваші обранці подарують вам правильне кохання. Деякідівці та вдівці носили аметист на знакічної любові до подружжя, що пішов із життя. Аметист тому є символом надійної, відданої любові, іноді його називають «удовим каменем».
Назва цього каменю в перекладі з давньогрецького означає "неп'янкий". Кажуть, що в аметисту є видатні здібності, і найголовніша з них — зберігати людину від п'янства, а якщо вона все-таки випила — рятувати від сп'яніння. Словний камінь вбирає в себе винні пари, сам залишаючись водночас абсолютно реалістичним і безтурботно-фіолетовим.
Є й інша версія, чому аметист називається саме так, її придумали давні грецькі. Бог виноробства Бахус одного разу образився на людей. Ті, за своєю традицією, абсолютно припиняє його почитати. Заскорочений Бахус вирішив помститися людям: перша зустрічена ним людина буде розмерзана тиграми.
Першою виявилася німфа Аметист. Вона йшла в храм богині полювання Діани. Коли люті звірі накинулися на ніжну німфу, вона захлилася: "Про прекрасна богиня Діана, врятуй мене!" Тоді Діана перетворила Аметист на статий із чистого каменю. Побачивши це диво, Бахускодував про свою жорстокості. Він немов кров влив у статичне виноградне вино, намагаючись оживити німфу. Але дівчина не ожила. Камінь лише змінив колір і став червоно-фіолетовим.
Якщо носити його в серебрі, камінь сприятиме дружнім контактум, діловим зустрічам, які обов'язково завершаться успіхом. Безплідним жінкам камінь допоможе знайти радість материнства, а чоловікам налагодити стосунки із власною дружиною.
Якщо аметист носити на шиї в золоті, він призводить організм до енергетичної рівноваги.
Якщо пити воду, у яку занурити на ніч аметист, це допоможе у разі простудних захворювань, очистить капіляри, вилікує печінку та нирки.
Аметист також зміцнює пам'ять, лікує шкірні захворювання. Вважається, що якщо покласти його перед сном під свою постіль, можна позбутися «дьявольських» спокус.
Якщо у вас пригнічена нервова система, камінь допоможе керувати своїми емоціями.
Покладіть аметист під подушку, і він допоможе проти безсоння. Покладіть на лоб, і він зніме головні болі.
Назва мінералу дістала на честь грецької німфи Аметіс. Вважається, що камінь здатний захистити людину від алкогольного сп'яніння.
Та й саме слово походить від грецького amethystos — не п'янкий. Інші назви мінералу та його різновидів: камінь Бахуса, камінь їжте Матречина, армійський камінь, вареник.
Лікувальні властивості
У Давньому Римі аметист клалю в келих із вином, оскільки вважалося, що він оберігає людину від неконтрольованого п'янства й навіть нейтралізує дію отрути. Вироби з аметистом носили під час епідемій, тому що вірили, що він не дає інфекції проникнути в організм власника. Знахарки готували «аметистовий» напій: на ніч у посудину з водою клалі кілька каменів і дани цей настій пити пацієнтам за високої температури, різних запальних процесів. Сьогодні в літотерапії аметист використовується для поліпшення мозкового кровообігу, лікування безсоння, занепокоєння, нервових зривів. Вважається, що аметист, що носиться на безіменному пальці правої руки, зміцнює імунітет, а носіння його в сережок допомагає поліпшити зір.
Магічні властивості
Аметист — камінь, який допомагає розвинути внутрішні здібності людини, відчинити двері у вищі сфери, осягнути вселенську мудрість. Про магічні властивості цього каменю йдеться в давньогаумерських табличках, які свідчать, що аметист може викликати любов до подарунка каменю, навіть якщо людина, яка отримала його в подарунок до цього, була закохана в іншого, томуламком або обрученим людям у жодному разі не можна приймати в подарунок виробу з цим самоцвітом від сторонніх людей.
У багатьох народів аметист є символом миролюбства, чистосердя, щирості й чесноти. Власник цього каменю може бути впевнений у вірності обранця (або обранці) і в щирості його почуттів. У Давній Греції вважали, що аметист сприяє омолодженню організму, розгладжує зморшки, виводить веснянки та пігментні плями. Камінь клалі на ніч під подушку, щоб запобігти кошмарам, вилікувати безсоння, викликати приємні сновидіння.
Аметист треба носити постійно, тільки тоді він дійсно допомагатиме власнику. Однак потрібно пам'ятати, що цей самоцвіт легко змінює свій настрій і, якщо власник носить його під час конфліктних ситуацій на роботі, стикується з домашніми, камінь може налаштуватися на негативну енергетику та почати транслювати її на свого господаря. Тому після будь-якої конфліктної ситуації виріб з аметистом потрібно потримати 5-7 хвилин під проточною водою, щоб камінь відпочився.
Ще кілька слів треба сказати про оправу для аметисту. Його треба носити тільки в сріблясті. Однак якщо у виробі поєднуються кілька каменів, їх можна оправити й золото.
Аметист протипоказаний Левам і Тельцям. іншим знакам зодіаку його носити можна, але особливо корисний він васам, Близнюкам і Водолеям
Талісмани та амулети
Як талісмана аметист слугує захистом від гніву та неповагомих осіб. Є він також і амулетом від п'янства.
Носити аметист рекомендується на безіменному пальці. Жінкам на лівій руці, чоловікам — на правій.
Аметист відомий людям із глибокої давнини. Але особливо популярний і улюблений він став в епоху середньовіччя. Герой роману Анатоля Франса абат Гітрель так описує Перстіньглина: "Єпископ носить персень як символ свого священного браку з Церкви, а тому персень має у відомому сенсі висловлювати своїм виглядом ідею чистоти та строгості життя.
Аметист, по-видому, вважається вельми придатним для прикрашання пасмового персня. Його тому називають "єпіскопським каменем". Блищить він помірним блиском. Він входить до дванадцяти каменів, спрямованих до нагрудника європейського первозданника. У щоденній символіці він означає скромність і слухняність.
Шунгіт
Шунгіт — докембрійська гірська порода, метаморфізоване кам'яне вугілля, що є перехідною сталлю від антрациту до графіту.
Свою назву камінь шунгіт дістав від занепоневого села Шуньга, поблизу якого були виявлені великі залижі цього чисто карельського корисного викопаного, відомого раніше під іншими найменуваннями.
«Кизький чорнозем», «северний антрацит» — все це назви однієї й тієї ж породи, з якої місцеві селяни здавна отримували стійку чорну фарбу — «олонецьку чорниць», що використавшися у 1812 р. на Александровському заводі в Петрівській слободі для забарвлення дул артилерійських гармат.
Інша назва мінералу шунгіту, яку йому присвоїли на Русі, — "аспідний камінь".
Колір шунгіту чорний
Єдине родовище шунгіту розташована в Карелії (Росія).
Про дивовижний мінерал шунгите або «аспідного камені» ходять легенди. Чорне, схоже на кам'яне вугілля, цей мінерал має унікальні цілющі властивості — повертає здоров'я і силу, молодість шкіри та красу.
З шунгіту роблять фільтри для води, що надають їй джерельну чистоту та виліковувальну від алергії, захворювань суглобів, шкіри та шлунка, цукрового діабету та пародонтозу, загоювальну рани та опіки. Шунгіт слугує основою для косметичних засобів і засобом нейтралізації геопатогенних зон і захисту від електромагнітних полів.
Ці властивості каменю шунгіту надають фулерени — молекули, що складаються з декількох десятків вуглецю.
Ці молекули-антиоксиданти, локалізуючи агресивні вільні радикали, згубно діють на живі клітини організму, у такий спосіб надають на людський організм омолоджувальну та оздоровлювальну дію.
Лікувальні властивості шунгіту
Шунгіт, завдяки своєму чорному кольору, є непоганим засобом у разі простудних захворювань, пов'язаних із переохолодженням. Однак треба пам'ятати, що тривалий вплив цього каменю на організм може призвести до зниження енергетики нирок і зниження артеріального тиску. Сам мінерал застосовують досить рідко. Найчастіше в нетрадиційній медицині використовується шунгітова вода. Лікувальні властивості джерел, що протікають через шунгітові відкладення, відомі з давніх часів. Така вода має протизапальні, протимікробні та знезаражувальні властивості. Народні цілителі рекомендують шунгітову воду під час лікування астми, різного роду алергій, шкірних захворювань і ран, що загналися.
Магічні властивості шунгіту
Магічні властивості шунгіту різноманітно. Неправильно вважати, що чорний камінь несе в собі тільки негативну енергію. Його використовують як у чорній магії, так і в білій. Сучасні практикувальні магі використовують шунгіт для виготовлення оберегів, дія яких спрямована на захист від темних сил. Своїм господареві такий стан приносить спокій. У сучасній магії побутує думка, що пірамідки, виготовлені з цього мінералу, здатні захистити людину від негативної енергії телевізорів і комп'ютерних моніторів.
Талісмани та амулети
Як талісман шунгіт може використовуватися як кулька, пірамідка або кубики. Це камінь молодих енергійних людей. Талісман у формі кулі приносить своєму господареві успіхи в любовних справах. Талісман у формі пірамідки використовується для захисту житла від темних сил і негативної енергії. Талісман у формі кубика використовується для приваблення удачі в комерційній діяльності.
У деяких країнах Європи чарівники застосовують шунгіт для виготовлення амулетів, здатних принести власнику удачу в любовних справах.
Цікаво про шунгіт. За часів Петра Першого на джерелах, що б'ють із шунгітового родовища, був побудований знаменитий курорт «Марціальні води» — для лікування ран і хвороб російських солдатів і офіцерів.
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Стать | Жіноча |
Камені вставки | Аметист, Шунгіт |
Користувальницькі характеристики | |
Виробник | Satori творча майстерня |
Камені в виробі | Аметист, Шунгіт |
Виріб | Намисто багаторядні |
Камені за знаком зодіаку | Овен, Скорпіон, Рак, Стрілець, Близнюки, Ваги, Водолій, Риби, Діва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴